TEKFEN Ofispark Merkez Mah. Bağlar Cad. No:14 B:2 KAT:4 Kağıthane 34406 İstanbul Türkiye
linkedin instagram facebook youtube

Yılkomer

Yıldırımdan Korunma Merkezi temelleri 2010 Yılında Elektrik Mühendisi Serdar Aksoy tarafından atılmış ve günümüze kadar ülke genelinde binlerce tesisi yıldırım ve ani aşırı gerilim darbelerine karşı koruma altına almıştır.Ülkemiz açısından en stratejik projelerde yer alan Yılkomer’in ana uzmanlık alanı YILDIRIMDAN KORUNMA Sistemleri’dir ve bir tesis Yılkomer ile korunuyorsa kendini %100 yıldırım darbelerine karşı güvende hissetmelidir.Tüm bilgi birikimini yıldırımdan korunma konusunda yapan ve en zorlu sahada başarılı koruma sağlayan firmamız; her geçen gün artan yıldırım tehlikesine karşı müşterilerine en doğru çözümü sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Yılkomer (Yıldırımdan Korunma Merkezi) ülkemizde yıldırımdan ve aşırı gerilimden korunmada teknik eksiklikleri ortadan kaldırarak tamamen standartlar ve mühendislik hesaplarına dayanarak sistem kurmayı hedeflemektedir. Yılkomer Müşterilerimize doğru teknik bilgi vererek, keşif, proje tasarımı ve uygulama ile bu bilgileri birleştiren bir merkez niteliğindedir. Özellikle alçak gerilim koruma ürünlerindeki uzmanlığı ile enerji panolarından en hassas PLC sistemine kadar tesisinize zarar gelmesini engelleyerek yatırımlarınızı güvenilir bir şekilde yönetmenizi sağlamak ana amacımızdır.

Yıldırımdan Korunma Merkezi yıldırım ve aşırı gerilimden korunma sistemlerinde birçok uluslararası firmanın ürünlerini kullanmaktadır.

Yıldırımdan Korunma bir bütündür, ülkemizde olduğu gibi sadece Paratoner sistemi kurularak yıldırımdan korunma sağlanamaz, ciddi bir mühendislik çalışması sonucunda surge arrester, topraklama ve eş potansiyel sistem entegrasyonu gerekmektedir. Yılkomer uzman mühendis kadrosu tarafından tesisiniz ve yaşam alanlarınız en doğru şekilde korumaya alınacaktır.

Yılkomer bünyesinde aşağıdaki konulardaki sorularınız hızlıca çözüme ulaşacaktır. Ayrıca web sitemizden de detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Uzman mühendis arkadaşlarımızdan toplantı talep ederek te sorularınıza yanıt ve doğru sistem keşfine ulaşabilirsiniz.
VİDEOLAR

Yılokomer-Raycap Strikesorb AG Parafudr Teknolojisi Online Eğitimi

Yılkomer-Trafolarda Yıldırımdan Korunma Online Eğitimi

Yılkomer-Savunma ve Güvenlik Sistemleri Yıldırımdan Korunma Çözümleri

DÖKÜMANLAR