Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı, Folkart Towers, A Blok, 2701 Bayraklı 35530 İzmir Türkiye
linkedin instagram youtube

Sunsis

2016 yılında kurulan Sunsis, yurt içi ve yurt dışında yer alan güneş enerjisi santrallerine yönelik mühendislik, bakım, onarım, izleme ve analiz hizmetleri vermektedir.

19. yüzyılın kömür çağı, 20. yüzyılın petrol çağı olarak adlandırıldığı gibi 21. yüzyılın da güneş çağı olarak adlandırılacağına inanan ve bu inançla kurulan Sunsis, güneş enerjisi santrallerindeki donanımlardan geri bildirim alarak üretim sürecini yönetir. Santral performansını etkileyecek olumsuzlukları, hataları ve arızaları anlık olarak tespit eder. Tespit edilen sorunlara müdahalede bulunur ve periyodik bakım çalışmaları yaparak santralin üst düzey performans ile enerji üretmesini sağlar.

Mevcut bilgi birikimi, tecrübeli teknik personeli, geliştirdiği izleme ve analiz programı ile Sunsis, dünyanın neresinde olursa olsunlar yatırımcılarına; santral anlık verilerine erişebilme, üretim karşılığı kazancını görebilme ve santral performansını değerlendirebilme imkân tanır. Aynı zamanda bakım maliyetlerinin azalmasını ve performans oranının yükselmesini sağlayarak yatırımın geri dönüş süresinin azalacağı bir fırsat yaratmaktadır.
VİDEOLAR

Sunsis Enerji Sistemleri-Tanıtım Filmi

Sunsis Energy

DÖKÜMANLAR