Palladium Ofis ve Residence Binası Barbaros Mahallesi Halk Caddesi No:8/A Kat:2-3 Ataşehir 34746 İstanbul Türkiye
linkedin instagram twitter facebook youtube

Sungrow

Sungrow Power Supply Co., Ltd (“Sungrow”), Haziran 2021 itibarıyla dünya çapında kurulu 182 GW ile dünyanın en güvenilir inverter markasıdır. 1997 yılında Üniversite Profesörü Cao Renxian tarafından kurulan Sungrow, kamu hizmeti ölçekli, ticari ve konut uygulamaları için PV inverter çözümleri, yüzer PV tesisi çözümleri ve enerji depolama sistemleri sunan geniş bir ürün portföyüne ve sektördeki en büyük özel Ar-Ge ekibine sahip, uluslararası kabul görmüş güneş inverterlerinin araştırma ve geliştirilmesinde lider bir firmadır. PV alanında 24 yıllık güçlü bir geçmişe sahip olan Sungrow, 150’den fazla ülkede enerji sektörüne yönelik kurulumlar yapmaktadır .

Güneş enerjisi endüstrisinde bir yenilik lideri olan Sungrow, 1800’ün üzerinde çalışandan oluşan dinamik bir Ar-Ge ekibine sahiptir. Şirket ayrıca UL, CSA, TÜV Rheinland ve TÜV SÜD tarafından onaylanmış kendi kurum içi test merkezine yatırım yapmıştır. Sungrow, 2019’da dünyanın en büyük inverter fabrikasını kurmuştur. Şirketin küresel yıllık üretim kapasitesi, 10 GW Hindistan fabrikası dahil olmak üzere 90 GW’a ulaşmaktadır.

Geniş bir çözüm ve hizmet yelpazesi sunan Sungrow, herkes için temiz güç sağlamaya kararlıdır ve temiz güç dönüştürme teknolojisinin küresel lideri olma çabalarında kararlıdır.