Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No:3 ATM Plaza A Blok Kat:4 Daire:20 Çukurambar/Çankaya 06510 Ankara Türkiye
linkedin instagram

STA Solar Montaj Sistemleri

STA Solar Montaj Sistemleri, Yenilenebilir Enerji Sistemleri için statik projelendirme, solar taşıyıcı sistem tedariki ve mekanik montaj hizmetleri vermektedir.

Ülkemizde gelişmekte olan güneş enerji sektörü için STA Solar 2000 megawattı aşan statik projelendirme, 300 megawattı aşan konstrüksiyon tedariki ve mekanik montaj hizmeti vermiş bir firma olarak her tip arazi ve çatı güneş enerji santralleri için solar taşıyıcı sistem tasarımı ve tedarikinde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

STA Solar müteahhitlik mantığıyla değil mühendislik yapma amacıyla çıktığı bu yolda müşterilerine mühendisliğin gerektirdiği tüm hizmetleri sunmuştur ve sunmaya devam edecektir. STA SOLAR, zorlu arazi şartları ve tüm tip çatılar için müşterileri için en makul çözümü sunmaktadır. Bunu sağlayabilmek adına alanında uzman çalışanları ile müşterilerine en uygun çözümü en düşük maliyetle ve yüksek kalite bilinciyle sunmaya hazırdır.

İhtiyaçlarınıza uygun solar taşıyıcı sistemler için saha keşfi, analizler ve neticesinde detaylı bir fizibilite ile projelendirme, tedarik, uygulama çalışmalarıyla sürdürülebilir projeler için STA SOLAR hizmet vermeye devam ediyor.
VİDEOLAR
DÖKÜMANLAR
HABERLER