linkedin facebook youtube

Solplanet

Solplanet olarak basit bir prensibimiz var: herkes için güneş enerjisi. Bu nedenle ürünlerimiz kolay kurulur, güvenilir ve kullanıcı dostudur. Solplanet marka fotovoltaik inverterler, uluslararası yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Şirketimizin yıllık üretim kapasitesi 5GW’ı aşmaktadır. Dolayısıyla, gereksinimlerinizin karşılanması konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Solplanet’e güvenebilirsiniz
Solplanet, 2007 yılından bu yana inverter üreten bir şirket olan AISWEI’ye ait bir markadır. SMA’nın Çin şubesi olarak da bilinen AISWEI, 2013 yılından itibaren Zeversolar, 2017 yılından itibaren ise SMA gibi bilinen markalar için yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler üretmektedir.

AISWEI günümüzde bağımsız bir ar-ge ve üretim şirketidir. Yakın zamanda gerçekleştirilen yeniden yapılandırma ile AISWEI sektörün mali açıdan güçlü oyuncuları arasına katılmıştır.

Solplanet işinizi kolaylaştırır
Distribütörler, montaj personeli ve son kullanıcılar için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Bu nedenle ürünlerimiz kolay kurulur, güvenilir ve kullanıcı dostudur.

Aşağıdaki kategorilerde uzun garanti süreli, güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktayız:
● Tek faz inverterler
● Üç faz inverterler
● Bağlantı ve izleme sistemleri
● Red Dot winner 2021 Tek faz hibrit inverterler

Solplanet – herkes için güneş enerjisi üretiyoruz
VİDEOLAR

Solplanet-ASW5000T İncelemesi ve Kurulum Hakkında

Solplanet-Tek Fazlı İnverter Kurulum Videosu

Solplanet-Tanıtım Filmi

Solplanet-3K 10K Üç Fazlı Kurulum