Solargis

Solargis olarak, müşterilerimize, araştırma aşamasından geliştirme ve işletmeye kadar bir güneş enerjisi santralinin tüm yaşam döngüsü boyunca hava durumu ve güneş enerjisi potansiyeli hakkında doğru ve güvenilir veriler sağlıyoruz. Dünya çapında yüzlerce kuruluş, belirsizliği azaltmak ve güneş enerjisi varlıklarının yönetimini optimize etmek için verilerimizi, çevrimiçi yazılımımızı ve danışmanlık hizmetlerimizi kullanıyor. Solargis küresel veritabanı, yüksek çözünürlüklü güneş kaynakları ve meteorolojik verileri içermektedir. Veritabanı, çevrimiçi yazılım ve danışmanlık hizmetlerimiz için bir temel görevi görmektedir.

Araştırma veya kavramsal aşamada amaç, saha seçimi ve teknik konfigürasyonların karşılaştırılması için kullanılabilecek bilgileri toplamaktır. Proje durum tespiti, önemli miktarda zaman ve para alabilen bir süreçtir. Güvenilir bilgilere önceden makul bir maliyetle hızlı erişim, geliştirme fırsatlarının etkin bir şekilde önceliklendirilmesine yardımcı olur. Solargis maden arama araçları ve hizmetleri, güneş enerjisi alanlarının seçimi ve ön verim değerlendirmesi için en güvenilir verileri ve kullanıcı dostu araçları sunar.

Solargis araştırma çözümleri
Erken aşama geliştirme riskini azaltın Solargis verileri dünya çapında onaylanmıştır ve mevcut güneş radyasyonu veri kaynakları arasında en düşük belirsizliğe sahip olduğu bilinmektedir.

Kârlılığı en üst düzeye çıkarın
Odak bölgesindeki en umut vadeden yerleri belirlemenize yardımcı olmak için yüksek çözünürlüklü veriler sunuyoruz.

Kullanıcı dostu araçlarla zaman kazanın
Solargis araştırma araçlarının kullanımı çok kolaydır. Veriler ayrıca müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen çeşitli harita formatlarında sunulur. Tutarlılık sağlayın Solargis verileri, durum tespiti için yararlı olan saatlik ve alt saatlik zaman serileri olarak da mevcuttur. Solargis verilerinin ön fizibilite için kullanılması, sonuçların tutarlılığının korunmasına yardımcı olur.
VİDEOLAR

Solargis-Prospecct App

DÖKÜMANLAR
HABERLER