Ümit Mah. 2532. Cad. No:6 06810 Çankaya 06810 Ankara Türkiye
linkedin instagram twitter facebook

Solar AVM

Solar AVM güneş elektrik santrallerinin ihtiyacı olan bütün ürünleri bulabileceğiniz , Elseroof güvencesi altında yer alan e-ticaret platformudur.

Elseroof, elektrik öz tüketim modelinde güneş elektrik santrallerinin yaygınlaşmasını sağlamak ve güneş elektrik sistemlerin malzeme ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulmuştur. Kuruluşumuzun öncelikli hedefini en iyi özetleyen cümle “Tükettiğin noktada yenilenebilir ve sürdürülebilir kaynaklardan elektriğini kendin üret.” Solar AVM de bu amaca uygun olarak müşterinin ihtiyaçlarına uygun bir satış ve destek altyapısına sahiptir.

Güneş elektrik santrallerindeki tecrübe, kaliteli hizmet ve malzeme anlayışıyla distribütörü ve bayisi olduğu bütün dünyada onay görmüş, test sertifikalarına sahip firmalarla hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazesi sektörde kurulum yapan EPC firmalarının taleplerini karşıladığı gibi güneş elektrik santrali kurulumlarında malzeme tedarikini kendisi yapacak yatırımcıların ürünlerle ilgili bilgi taleplerini de karşılamakta ve kaliteli ürünlere en uygun şekilde sahip olmalarını sağlamaktadır.

Güneş paneli, inverter, taşıyıcı sistem, batarya, solar kablo ve konnektör de devamlı bulunan stoklar sayesinde kaliteli ürünlere en hızlı şekilde ulaşıyorsunuz.

Solar e-ticaret platformu www.solaravm.com sadece görsellere ve fiyatlara değil ürün kıyaslamasına yardımcı olacak teknik veri tablolarına, sertifikalarına, kullanma ve montaj kılavuzuna, garanti şartlarına varsa kurulum videolarına tek sayfada ulaşma imkanı sunmaktadır.

Müşterilere güneşten elektrik elde etmesi sağlayacak her türlü ürünü zamanında ve sağlıklı bir şekilde ulaşması için alanında kendisini ispatlamış kargo ve nakliye firmalarıyla hizmet vermektedir.
VİDEOLAR
DÖKÜMANLAR
HABERLER