Ofishane,Merkez, No:22 Kat:9, Cendere Cd., Kağıthane/Kâğıthane 34406 İstanbul Türkiye
linkedin instagram twitter facebook youtube

Securitas

Securitas güvenlikte global bilgi lideridir. Uzman güvenlik hizmetlerinden teknolojik çözümlere, danışmanlığa ve araştırmaya kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi sayesinde; her müşterisine özel ihtiyaçlarına uygun, en etkin güvenlik çözümlerini sunar. Küçük ve orta ölçekli işletmelerden havalimanlarına kadar birçok alanda, 370.000 çalışanı ile hizmetlerinde fark yaratır.

Dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

GES proje alanlarında ve işletme ve şantiye süreçlerinde ortaya çıkabilecek güvenlik açıklarına özel üretilmiş çözümler, tüm faaliyet alanları için kişiselleştirilebilir olarak uygulanır. Güneş enerji sektörü faaliyetleri için geliştirilmiş senaryolar, “Risk Değer Zinciri”nden geçtikten sonra hayata geçirilir.

Risk Değer Zinciri her bir projeye özel olarak hazırlanan farklı açılardan tehdit oluşturabilecek risklerin analizini yapan ve riskleri derecelendirerek önlemlerin ve etkin güvenlik planının belirlenmesini sağlayan bir uygulamadır.

Güneş enerjisi santralleri için sunulan çözümlerin içerisinde yazılım ve teknoloji önemli bir yer tutar. Geleneksel güvenlikle birlikte video analizli yazılımlar, uzaktan izleme ve devriye, kontrol hizmetleri gibi ihtiyaca göre farklı çözümler de Securitas entegre güvenlik çözümleri konseptinin bir parçasıdır. Olay gerçekleşmeden tespit etmeye yönelik entegre güvenlik çözümleri ile iş ortaklarına katma değerli, işletme maliyetlerinde tasarruf sağlayan çözümler sunulur.
VİDEOLAR

Securitas-Güneş Enerji Santralleri Güvenlik Çözümleri

Securitas-SolarCadde2019

DÖKÜMANLAR