Meltem Mah. Şahin Sit. 6/E Blok K:7/13, Muratpaşa 07070 Antalya Türkiye
linkedin instagram

ProjeX Solar

Kurucu Ortaklarının enerji sektöründeki profesyonel iş hayatlarını kendi firmalarını kurmayı ve tecrübeyle sabitlenmiş mühendislik birikimlerini ortaya koymayı hedeflemeleriyle Akdeniz Bölgesinde faaliyetlerine başlamış olan ProjeX Enerji Elektrik ve Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. “ProjeXsolar” markası ile fotovoltaik sektöründe tüm Türkiye’de çalışmalarına emin adımlarla ilerlemektedir.

ProjeXsolar, 3 kW lisansız çatı projelerinden 27 MW’lık lisanslı arazi projelerine kadar başarıyla tamamlanmış geniş bir referans portföyü ile sektörün öncü firmalarına hizmet verirken, alanında uzman ekibiyle yeni yatırımcılar için optimum çözümler sunan projelendirme ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Özellikle endüstriyel çatı projelerinde ilk adım olarak inşaat mühendisi ile yerinde keşif yapan ‘önce statik uygunluk’ sloganıyla hareket ederek, tüm mühendislik detaylarını ele alan geniş bir fizibilite çalışması yaparak ve her zaman tarafsız malzeme seçimi ile yatırımcının sürdürülebilir şekilde yanında olmayı hedeflemektedir.

Endüstriyel çatılarda kurulum sırasında gerek mekanik gerekse de elektriksel işleyen bir çarka entegre olmanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak kurulum öncesi elektrik ve statik projelerini tüm titizliği ile uygulamaya esas hazırlayıp TEDAŞ onay sürecini başarıyla tamamlamaktadır. Kurulum sırasında ise ‘önce iş sağlığı güvenliği’ ilkesine bağlı kalarak profesyonel ekipleri ile gerek arazi gerekse çatılarda kurulum faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Gelecek nesiller için yenilenebilir enerjinin önemine dikkat çekerek, Gigawattlar seviyesine gelen tüm Dünyadaki fotovoltaik enerji sistemleri kurulum payında, Türkiye genelinde tamamladığı projeler ile ortak paydada katkı sağlamayı ve her zaman müşteri değerlerini ön planda tutarak doğru mühendislik bilimine dayalı sürdürülebilir projeler üretmeyi ve projelendirmede bir marka olmayı hedeflemektedir.
VİDEOLAR

ProjeX Solar-Gonca Bedeloğlu

ProjeX Solar-Süleyman Bedeloğlu

ProjeX Solar-SolarSohbet/Gonca-Süleyman Bedeloğlu

DÖKÜMANLAR
HABERLER