Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A 34692 B. Çamlıca, Üsküdar 34692 İstanbul Türkiye
linkedin instagram facebook youtube

Phoenix Contact

“Bakır ve Fikirler”den yola çıkılarak 1923 yılında kurulan Phönix Elektrizitatsgesellschaft, H. Knümann & Co.’nun Almanya’daki enerji firmaları ile yaptığı yoğun temaslar sonucu modüler ve ray klemenslerini icat etmiştir. Firma genel merkezi; Blomberg, Almanya’dadır. 1986 yılında kurulan Phoenix Contact Türkiye, günümüzde 45 çalışanı, ülke çapında yaygın ofis ve bayilik teşkilatı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Bu amaçla Phoenix Contact, kalite sistemlerini ve gerekli kaynaklarını, gereksinimleri doğrultusunda geliştirmekte, etkinliğini gözlemekte ve sürekli iyileştirmektedir. Çalışanlarının daha etkin bir şekilde sonuca ulaşmalarını sağlamak için sürekli firma içi eğitimler düzenlemekte, bilgi ve becerilerini geliştirerek yetkinliklerini artırmakta ve günün gereği teknolojileri kullanarak uygun altyapı ve çalışma ortamını sağlamaktadır. Varlıklarını, hedeflerine yöneltip; sürekli gelişen ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadırlar.

Güneş enerjisinden elde edilen elektrik, küresel enerji temininde önemli bir rol oynamaktadır ve gelecekteki ihtiyacın %30’unu karşılayacaktır. Bu başarı hikayesinin nedenleri sürekli düşen sistem maliyetleri, artan otomasyon ve büyük fotovoltaik sistemlerde standardizasyonun gelişmesidir.

Phoenix Contact güneş enerjisinde uzun yıllardan beri yetkin bir çözüm ve ürün tedarikçisi olmuştur. Bunun dışında yenilenebilir enerji, GES için dizi izleme, veri kayıt, hava istasyonu, hibrit santral kontrol sistemleri, rüzgar Türbinleri için kanat gerginlik kontrol sistemleri, kule aydınlatma, yıldırım izleme, buzlanma algılanma ve kontrol sistemleri, elektrikli araç şarj istasyonları ve enerji depolama çözümleri hakkında bizlerle temasa geçebilirsiniz.
VİDEOLAR

Phoenix Contact-Elektrikli Araç Şarj Girişleri

DÖKÜMANLAR
HABERLER