Onur Bakalit
  • İmalat
  • https://www.onurbakalit.com.tr/
  • Kahramanmaraş
Onur Bakalit

Onur Bakalit

Türkiye'nin lider kulp üreticisi ONUR BAKALIT, Türkiye'nin öncü güçlerinden ilk sanayi girişimi olarak 1965 yılında faaliyetlerine başladı. Birliğin gücünü ve güvenilirliğini arkasına alarak, 50 yılı aşkın süre içerisinde; güvenilir bir dünya markası haline gelen Onur Bakalit, az sayıda çalışanı ve bir kaç urun ile başladığı yolculuğuna; bugün modern tesisi ve zengin ürün çeşidiyle üretmeye devam ediyor. Onur Bakalit; hayatın her alanında güvenle kullanılan, kaliteli, sağlam ve yenilikçi ürünler sunuyor. Üretim yelpazesi içinde; tencere kulpu ve tepesi,tava kulpu,çaydanlık kulpu ve tepesi,cezve kulpu gibi pek çok çeşitte ürün yer alıyor Züccaciye sektöründe faaliyete başlayan firmamız , Onur Bakalit markasıyla Türkiye'de ve dünyanın bir çok yerinde hizmet vermektedir.

Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayıp, bilgimizi, tecrübemizi ve teknolojimizi dünya piyasalarından aldığımız bilgiler doğrultusunda daima yenilikçi ve çevreci bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plana alarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Kurumsal bir yapı içerisinde teknolojiye yatırım yaparak pazarlama ağımızı Dünya genelinde genişletmek, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Bizler tüm ekibimiz olarak farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamaya devam edeceğiz..
DC Kurulu Güç
DC Kurulu Güç 1014
Devreye Alma Tarihi
Devreye Alma Tarihi 2021
Panel
Panel Elin
Inverter
Inverter Huawei
EPC
EPC Generalsolar Enerji