Batıköy Mh, Mustafa Kemal BulvarıOrhan Veli SK. Westpark Evleri D1 Blok. Dükkan No:3 34535 Mimaroba Büyükçekmece 34535 İstanbul Türkiye
linkedin instagram twitter facebook

Mil Enerji

2007 yılında İstanbul’da faaliyete geçen Mil Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti., yenilenebilir enerji mühendisliği Ar-Ge çalışmaları ile sektörel hayatına başlamış bir kuruluştur. Distribütörlüğünü aldığı rüzgar türbinleri, güneş panelleri, su türbinleri, düşük devirli neodyum mıknatıslı alternatörler ve eviriciler gibi Dünya standartlarına uygun ürünleri ile yenilenebilir enerji kullanımını artırmayı amaçlayan firma, insanları temiz enerji kullanımı konusunda bilinçlendirmeyi ve teknik bilgisi ile destek sağladığı ürünlerin tedarikini sağlamayı amaçlamaktadır.

Artık tükenmeye yüz tutan ve ortalama olarak 50 sene ömür biçilen petrol rezervlerinin dünyaya sıkı sıkıya geçmiş pençelerinin baskısını azaltarak yerini alabilecek yenilenebilir enerji kaynakları, doğal kaynakların çevrilmesi yoluyla elde edilen ve belli bir rezervi olmayan potansiyel bir enerji biçimi olarak insanlığın son umudu konumundadır. Üretim miktarının tüketim miktarına oranla çok daha fazla olduğu bu enerji türü, insanlığın doğa üzerinde meydana getirdiği tahribatı onararak eski düzgün haline döndürebileceğinin kesin kanıtıdır.

Türkiye ve dünyada yapılacak yenilenebilir enerji uygulamaları sonucunda çevresel bilincin artarak ekonomiye hareketliliğin geleceğine inanan Mil Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. , müşterilerine verdiği teknik destek ile yenilenebilir enerji sistemlerinden hangisinin size en uygun olduğu konusunda araştırma yapmaktadır. Türkiye ortalaması baz alınarak yapılan Güneş ve rüzgar değerleri çalışmaları sonucunda ortaya çıkan paket sistemler, size en doğru enerji sisteminin kurulmasına olanak sağlamaktadır. Bu noktadan sonra daha temiz bir dünya için yapmanız gereken tek şey, sitemize girip ürünlerimizi incelemek olacaktır.

Size ve gelecekteki nesillere daha temiz bir dünya sunmak için çalışan Mil Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. , www.enerjipazar.com.tr ile de sizlere internete bağlanabildiğiniz her yerden alışveriş yapma olanağı sunmaktadır.
VİDEOLAR
DÖKÜMANLAR