Meray Kuruyemiş
  • İmalat
  • https://www.meray.eu/tr/
  • Gaziantep
Meray Kuruyemiş

Meray Kuruyemiş

Fresh Nuts GmbH şirketi, yüksek kaliteli ürünleri herkese getirebilmek vizyonuyla hareket eden, modern ve daima ilerlemeyi amaç edinerek Hamburg’da kurulmuştur. 1999 yılında “MERAY” markasını geliştirerek başarı öyküsünün temelini atmıştır.

Kuruyemiş ve kurutulmuş meyve sektöründe 42 yılı aşan tecrübesiyle gelişen şirketimiz, yönetim merkezi Hamburg’da olmak üzere Bad Oldesloe ve Gaziantep’deki üretim tesisleri ile temsil edilmektedir.

Meray ürünleri ile ilgili en özel husus, oryantal geleneksel kavurma tariflerini en son teknoloji imkanları ile birleştirerek, IFS kalite yönetimi gibi yüksek kalite standartlarına uyumlu olarak hazırlanmalarıdır.

En iyi hammaddelerin seçimi ve müşterilerimizle olan yakın işbirliği,
başarımızın temelini oluşturmakla beraber aynı zamanda ürün yelpazemizin çeşitliliğini ve kalitesini arttırmanın temel taşıdır.

Tüm bunlar, Meray markasının Avrupa’da ve 50’dan fazla ülkede bulunmasında, bu ülkelerde ürünlerinin pazarlamasının yapılmasında ve dağıtımının piyasada lider konumda olan perakende zincirleri ile yakın çalışarak gerçekleştirilmesinde kritik öneme sahiptir.
DC Kurulu Güç
DC Kurulu Güç 1700
Devreye Alma Tarihi
Devreye Alma Tarihi 2020
Panel
Panel Pekintaş
Inverter
Inverter SolarEdge
EPC
EPC Generalsolar Enerji