Meydankavağı Mah. Aspendos Bulvarı, Cemil Kurt Plaza Kat:3 No: 56/302-303 07200 Antalya Türkiye
linkedin instagram twitter facebook youtube

Kotra Sigorta

Şirketimiz 09/04/2015 Tarihinde Antalya Merkez’de faaliyete başlamıştır. Antalya Tic. Odasına kayıtlı ve Türkiye genelinde, çoğunluğu Enerji Sektöründe faaliyet göstermekte olan sigortalılarına hizmet eden bir sigorta acentesiyiz. Portföyünde, ağırlıkla kurumsal firmalar olan ve çalıştığı firmaların ticari anlamda büyümesine hizmet etmeyi amaç edinen bir kurumuz.

Öncelikle mühendislik branşı poliçeleri olmak üzere, Nakliyat, Yangın, Sağlık Sigortaları ve Sorumluluk sigortaları branşlarında çalışmalar yapmaktayız. Gelir kaybı sigortaları da odak noktalarımızdan biri haline gelmiş olup bu konuda da müşterilerimize farklı çözümler sunmaktayız. 16 yıllık sigortacılık deneyimimizle müşterilerimize özel sigorta çözümleri bulmaya gayret etmekteyiz.

Fotovoltaik sektöründe, üretilen güneş enerji panellerinin 25 yıllık verimliliğine ürün garanti şartnamesi paralelinde “performans garantisi” sigortasını Ülkemize getiren aracı kurum durumundayız.

Türkiye genelinde toplam 400 mW düzeyinde kurulu güce sigorta teminatı sağlamaktayız.

Kotra Sigorta olarak, bireysel tüketim tarafında; ev tipi santral yatırımcılarının riskleri için, kurulum yapan EPC Firmalarının sorumluluk teminatlarını içeren ürünleri de sigorta sertifikası formatında sunabilmekteyiz.
VİDEOLAR

Kotra Sigorta-GES'lerde Sigorta Üretim ve Performans Garantisi

Kotra Sigorta-Sema Baysal ile İşkolik

Kotra Sigorta-SolarSohbet/OsmanTüken

DÖKÜMANLAR