Çengeldere Mah. Çengeldere Cd. No:2, Beykoz 34830 İstanbul Türkiye
linkedin instagram twitter facebook youtube

ISOTEC Enerji

ISOTEC Enerji 2007 yılından bugüne dek Türkiye ve Avrupa sahalarında 450 MW’ın üstünde güneş enerjisi montaj sistem /konstrüksiyon tedarik ve kurulumunda yer alarak solar sektöründe öncülük çözümleri ile kendini ispatlamıştır. Şirketimizin geliştirmiş olduğu arazi ve çatı montaj sistemleri, kaliteli hizmeti ve deneyimli ekibi ile müşterilerimize uygun fiyat politikası uygulamaktayız. Türkiye’nin her bölgesi için ayrı hesaplanan ISOGROUND arazi montaj setleri veya ISOTRAP çatı konstrüksiyonları birçok yerli projede yer almıştır.

Aluminyum veya çelik yapılardan oluşan güneş enerjisi montaj setleri farklı kombinasyonlarda üretilebilmektedir. Tüm ISOTEC Enerji tarafından üretilen montaj sistemlerine Çelik & Alüminyum yerli malı teşvik belgesi sunulmaktadır. Mühendislik, TEDAŞ GES proje onayı için gerekli format da statik proje hesapları, arazi ve çatı keşifi, uygulama-çakma projelerin hazırlanmasının yanı sıra ramming, mekanik montaj, güneş panel montajı, dc kablolama v.b. alanların hepsi ISOTEC Enerji şirketin’in hizmet kapsamındadır.

ISOTEC Enerji, Solar Montaj Sistemleri konusundaki uzmanlık ve geniş uygulama alanları ile sektörün önemli isimleri arasında yer almaktadır.
VİDEOLAR

ISOTEC-ISOBEAM X Trapez & Sandviç Çatı Solar Montaj Sistemi

ISOTEC-IMC Firestone TPO Membran Uygulaması

ISOTEC-ISOKEN Güneş Enerjisi Kenet Çatı Tipi Solar Montaj Sistemi

DÖKÜMANLAR