Cevizli Mah. Zuhal Cd. Mazaya Ritim İstanbul A3 Blok K:32 D:169, Maltepe 34846 İstanbul Türkiye
linkedin instagram facebook youtube

ISOMER

2019’da faaliyetlerine başlayan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi; kombi, yoğuşmalı kazan, VRF/klima, yerden ısıtma, güneş enerjisi sistemleri ve ısı pompası ekipmanlarında dünyaca ünlü markaların ürünlerini, 1.400’den fazla bayisi aracılığıyla ve teknik mühendislik desteğiyle tüketicilerin kullanımına sunmaktadır.

20 yıllık satış, pazarlama, ürün ve saha deneyiminden beslenen ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, “Postmodern Teknik Toptancı” kavramını sektöre kazandırmış ve böylece klasik toptancılık anlayışını değiştirerek tüm bayilerini geleceğin teknolojilerine entegre etmiştir. “Bizim Yolumuz Başka” mottosundan hareket ederek salt ürün satış sistemi yerine mühendislik destekli kapsayıcı hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu model ile bayilerin ürünler ve sektör hakkında eğitilerek geleceğin teknolojilerine hazırlanması ve sürdürülebilir iş modelini benimsemesi hedeflenmiştir. Ortak bir yazılım sistemi üzerinden yürütülen faaliyetlerle tüm bayilerin dijital dönüşümü hızlandırılmıştır.

Bayi Satış Kanalı ile 1,400 bayisini tek sistem altında toplayan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, yüzlerce ürüne anında ulaşma imkanı sunarak, “Postmodern Teknik Toptancı” kavramını yaratmıştır. Mühendislik ve pazarlama desteği eksikliği sebebiyle belirli konular üzerinde faaliyetlerini sürdürmek zorunda kalan bayilere sınırsız teknik destek ve eğitim sunan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, bu bayilerin iş hacmine doğrudan katkı sağlamaktadır. Böylece sadece kombi üzerine uzmanlaşan bir bayii bilgi seviyesini artırarak iş hacmini dikey ve yatay yönde genişletmektedir. ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi’nin pazarlama ve iletişim departmanın yürüttüğü çalışmalar ile bayilerin bilinirliği ve görünürlüğü de artırılmaktadır.
VİDEOLAR

ISOMER-Isıtma Soğutma Merkezi

DÖKÜMANLAR