Esenyalı, Yanyol Cd., Pendik 34903 İstanbul Türkiye
linkedin instagram facebook youtube

İpekler Elektrik

İPEKLER ELEKTRİK olarak, 1993 yılından bu yana malzeme satışı, proje ve müşavirlik, elektrik taahhüt, güneş enerjisi projelendirme, kurulum ve kurulum sonrası bakım, onarım, danışmanlık konularında deneyimli kadromuzla sektöre hizmet sunmaktayız. Firmamız günümüz koşullarında gelişen teknolojilere paralel olarak hizmet kapsamını sürekli genişletmektedir. Endüstriyel tesisler, fabrika, konut, iş merkezi, hastane ve benzeri tesislerin elektrik taahhüt işlerini anahtar teslimi olarak yapıp, devreye alır ve bakım hizmetleri sunarız.

Yenilenebilir enerji alanında EPC şirketi olarak 2007 yılında hizmet sunmaya başlayan birimimiz İPEKLER ENERJİ, İPEKLER ELEKTRİK firması bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çatı üzeri güneş enerji sistemleri ve Güneş Enerjisi Santralleri (GES) için projelendirme uygulama ve bakım hizmetleri sunmaktayız. İPEKLER ENERJİ, ülkemizde yenilenebilir enerji konusunda hizmet sağlayıcı firmaların öncüllerinden olup, GENSED derneği kurucu üyesidir.

SOLVİN e-ticaret markamız ile (www.solvin.com.tr) güneş enerjisi ürün ve montaj ekipmanları satış hizmeti vermekteyiz.

Taahhütlerimizi uzman kadromuz eliyle zamanında tamamlayarak uzun soluklu iş birlikleri temel ilkemizdir.

Kurum olarak yaşadığımız dünyaya sorumluluğumuz gereği yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını teşvik etmek ve gerekli sistem dönüşümlerinde sektörümüzün paydaşı olmaktan gurur duyuyoruz.
VİDEOLAR

İpekler Elektrik-Mahsuplaşmalı Çatı GES

İpekler Elektrik

DÖKÜMANLAR
HABERLER