linkedin twitter youtube

Ingeteam

Ingeteam Fotovoltaik ve Enerji Depolama İnverterleri konusunda lider uluslararası bir üretici olup, tüm PV sistemlerine uygun geniş bir portföyde anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Solar & Enerji Depolama İnverter ürün gamı aşağıdaki ürünlerden oluşmaktadır:

– Tek fazlı mesken uygulamaları için trafosuz multi-MPPT: 5 – 6 kW dizi inverterler.
– Tek fazlı trafosuz çift MPPT: 3 – 6 kW batarya inverteri.
– Üç fazlı mesken ve ticari çatılar için tek ve multi-MPPT trafosuz dizi inverterler: 20 – 33 – 40 kW
– Üç fazlı ticari çatı ve endüstriyel uygulamalar ve şebeke ölçeğinde PV santralleri için dizi inverterler : 110 kW 1000 Vdc’de ve 160 kW 1500 VDC’de.
– Üç fazlı 3.6 MVA’ya kadar PV ve Enerji Depolama merkezi inverterleri: 1000Vdc ve 1500 Vdc olmak üzere iki seviyede
– Orta Gerilim Seviyesinde PV ve Enerji Depolama Çözümleri: Anahtar teslim trafo ve hücreli inverter istasyonları 14.4 MVA’ya kadar olup tam donanımlıdır ve özelleştirilebilmektedir.
– ENERJİ YÖNETİMİ & ÖZ TÜKETİM ÇÖZÜMLERİ
– DİZEL-PV ÇÖZÜMLERİ
– Tam entegre SCADA, PV Santral Kontrol Cihazı (PPC) ve yönetim sistemleri

Ingeteam ayrıca mesken ve ticari uygulamalarla beraber hızlı ve yüksek güçlü 400 kW’ kadar Elektrikli Araç Şarj İstasyonları da geliştirmekte ve üretmekte olup dünya çapında binlerce ünite halihazırda sağlamıştır. Ayrıca, Servis Partner ağı sayesinde ürün ve servis hizmetlerini dünya çapında sunmaktadır .

Ingeteam bugüne kadar yenilenebilir enerji için 65 GW güç dönüştürücüsü sağlamış olup 16 GW’dan fazla yenilenebilir enerji santral operasyon ve bakım portföyü ile en büyük 10 firma içerisindedir. Ingeteam Grup 23 ülkedeki kalıcı yapıları ve 4000’den fazla çalışanı ile tüm dünya çapında faaliyet göstermektedir. Ar-Ge iş faaliyetlerinin temelini oluşturmakta ve her yıl cironun %5,5’inden fazlası Ar-Ge’ye yatırılmaktadır."
VİDEOLAR

Rüzgar Sektöründe Ingeteam Grubu

Ingeteam- PV santral Performans Droneları

Ingeteam Group 2021

DÖKÜMANLAR
HABERLER