Hassa Defne Gıda
  • İmalat
  • https://hassadefne.com.tr/
  • Hatay
Hassa Defne Gıda

Hassa Defne Gıda

Hassa Defne Zeytinyağları, Türkiye’de Hatay’ın Hassa ilçesinde TKDK desteği ile kurulmuş, zeytinyağı ve buna bağlı ürünleri içerisinde doğallığın markası olmuş bir işletmedir. Dayı ve yeğen ortaklığı ile birlikte, 2 farklı neslin birleşimiyle kurulmuş Hassa Defne markası, aile işletmesi olarak yola çıkmış ve yöre halkını destekleyerek bugünlere ulaşmıştır. Üst düzey hijyen standartları ve son model teknolojik donanımı ile birlikte bölgenin en büyük üretim tesislerinden bir tanesine sahiptir.

Sağlıklı ve doğal yaşam, vizyonu ile üretim yapan Hassa Defne sadece zeytinyağı üretimi değil aynı zamanda zeytinyağı sıkma, salamura işleme, zeytinyağı dolum ve nar suyu sıkımı, salça üretimi, doğal sabun üretimi, güneş enerjisi ile enerji üretim gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Sağlıklı ve sürdürülebilir yaşam merkezli firmamız, genel donanım kapasitesi ile birlikte doğal yaşamı destekleyerek gelecek nesillere daha güzel bir ortam bırakmayı hedefliyor. Bu bakış açısıyla birlikte firmamız üretimini güneş enerjisi ile gerçekleştirerek, hammaddesini kendi tarlalarından ve bölge çiftçilerinden sağlayarak Akdeniz bölgesine tarım alanında büyük destek sağlamaktadır.
DC Kurulu Güç
DC Kurulu Güç 152
Devreye Alma Tarihi
Devreye Alma Tarihi 2021
Panel
Panel HT Solar
Inverter
Inverter ABB
EPC
EPC Generalsolar Enerji