Gülermak
  • İmalat
  • https://www.gulermak.com.tr/
  • İzmir
Gülermak

Gülermak

Gülermak, inşaat sektöründeki köklü kurumsal geçmişi, güçlü ve deneyimli personeli ile kurulduğu 1958 yılından günümüze, raylı sistemler, altyapı projeleri, ve endüstriyel projeler konusunda yerel ve uluslararası pazarda önemli rol oynamaktadır.

Anahtar teslimi raylı sistemler konusunda öncü olan şirketimizin, bugüne kadar 260 km’den fazla yer altı tüneli ve 103’den fazla metro istasyonu inşaatında imzası bulunmaktadır.

Gülermak olarak, yapımını başarı ile tamamladığımız raylı sistem projeleri arasında, İstanbul Otogar-İkitelli Metro, İstanbul Kadıkoy-Kartal Metro, Varşova Metrosu Hat II, İstanbul Havalimanı - Yenibosna Hafif Raylı Sistemi, Haliç Metro Geçiş Köprüsü, Eskişehir Tramvayı, Ankara Tandoğan - Keçiören Metro, Ankara Yüksek Hızlı Tren Depo ve Bakım Kompleksi, Konya-Karaman Hızlı Tren Demiryolu, Eskişehir Hızlı Tren Demiryolu Gar Geçiş İstasyonu gibi nitelikli projeler bulunmaktadır.

Diğer yandan, devam eden raylı sistem projelerimiz ise, İstanbul Mecidiyeköy - Mahmutbey Metro, Sabiha Gökçen Kaynarca Metro, Göztepe-Ümraniye-Ataşehir Metro, Dubai Metro Expo 2020, Varşova Metrosu Hat II Faz II, Lucknow Metro, İzmir Tramvayı, İzmir Narlıdere Metro, Kocaeli Tramvayı ve Samsun-Kalın Demiryolu Rehabilitasyonu gibi projeler bulunmaktadır.

Bununla birlikte, Gülermak’ın yapımını üstlendiği diğer projeler arasında, Kargı Hidroelektrik Santrali, Varşova S2 Otoyolu, Temelli Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali, Türkiye’nin en büyük kapasiteli çimento fabrikası olan Nuh Çimento Fabrikası, Çumra ve Aksaray Şeker Fabrikaları, Türkiye Şişe Cam Fabrikaları ve benzeri birçok büyük ölçekli altyapı ve endüstriyel proje de yer almaktadır.

Aynı zamanda, Türkiye’nin en büyük çelik fabrikalarından birinin sahibi olan Gülermak, yılda 60.000 ton yapısal ve mekanik çelik üretim kapasitesi ile 48’den fazla ülkeye ihracat yaparken, yerel pazarda da lider üretici konumunu sürdürmektedir.
DC Kurulu Güç
DC Kurulu Güç 2640
Devreye Alma Tarihi
Devreye Alma Tarihi 2021
Panel
Panel Phono Solar
Inverter
Inverter SMA
EPC
EPC Asunim