Egemenlik Mahallesi, Aydınlar Caddesi, No:43 Bornova 35070 İzmir Türkiye
linkedin instagram twitter facebook youtube

GoodWe

GoodWe, PV inverterleri ve enerji depolama çözümlerinin üretimini sağlayan dünya lideri bir kuruluştur. Şanghay Borsası'nda halka açık bir limited şirket olarak listelenmiştir.

100'den fazla ülke ve bölgede, iki milyondan fazla inverterin teslimi ve toplam 23GW kurulumuyla, güçleri 0.7kW ila 250kW arasında değişen GoodWe solar inverterleri, konut ve ticari çatılarda, endüstriyel ve zemine monte & şebeke bağlantılı büyük ölçekli sistemlerde kullanılmaktadır.

GoodWe, 15 farklı ülkede 2000'den fazla çalışana sahiptir ve 2020'de Wood Mackenzie tarafından Dünyanın 1 Numaralı storage inverter tedarikçisi olarak kabul edilmektedir. GoodWe ayrıca IHS Markit tarafından da en iyi 10 inverter tedarikçisinden biri olarak seçilmiştir ve üst üste altı kez TÜV Rheinland ""All Quality Matters” ödülünü kazanmıştır.

Teknolojik inovasyon, GoodWe’nin temel yetkinliğidir. İki farklı Ar-Ge merkezi ve 400’den fazla çalışana sahip Ar-Ge ekibi ile GoodWe; konut, ticari, endüstriyel ve zemine monte & şebeke bağlantılı büyük ölçekli PV sistemleri için kapsamlı bir ürün ve çözüm portföyü sunarak, performans ve kalitenin tüm ürün yelpazesinde bir arada olmasını sağlamaktadır.

GoodWe; satış öncesi, satış zamanı ve satış sonrası için dünya çapında entegre hizmet merkezleri kurarak; proje danışmanlığı, teknik eğitim, yerinde destek ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere tüm müşterilere global destek sunmaktadır.
VİDEOLAR

GoodWe-Kurumsal Video

GoodWe-MT Serisi Ticari Solar Projeleri

GoodWe-SolarCadde 2019 Solarbaba Röportajı