Mücahitler Mh. Sani Konukoğlu Blv. NO: 56 Şehitkamil 27090 Gaziantep Türkiye
linkedin instagram twitter facebook youtube

Generalsolar Enerji

Güneş Enerjisinden elektrik üretimi serüvenine 2009 yılında sektöre giriş yaparak, GES'in Türkiye'de mevzuatsal olarak ilerlemesi neticesinde PV panel üretimi ile yola çıkmıştır. Sektörün içinden gelen bir firma olarak, PV panel üretiminin yanı sıra Güneş Enerji Santrallerinin proje geliştirme, tasarım ve kurulumlarını da üstlenerek 2013 yılında Generalsolar Enerji faaliyete geçmiştir.

İlerleyen zamanda sektörün dinamizmi ile Generalsolar Enerji, PV modül üretiminden ayrılarak EPC alanında Türkiye'nin birçok yerinde devreye aldığı başarılı projelerden edindiği bilgi, tecrübe ve büyüyen teknik kadrosu ile uzmanlaşmış olduğu GES kurulumuna odaklanmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çıkılan bu yolda yurtiçi ve yurtdışı GES yatırımcılarına güvenilir, kaliteli hizmet anlayışını sunmaktadır.

Generalsolar Enerji sektörde, EPC hizmetinin yanı sıra yatırımcı olarak da yerini almış ve yenilenebilir enerji alanındaki projeleri ile gelecek nesillere, yenilikçi, enerjide dışa bağımlı olmayan, güçlü bir Türkiye bırakmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Generalsolar Enerji olarak anahtar teslim hizmet sunduğumuz GES projelerinde yatırımcılarımıza ilk başvurudan itibaren geçici kabule kadar tüm proje geliştirme ve uygulama safhalarında uzman kadromuz ve yenilikçi vizyonumuz ile hizmet sunmak adına işimizin her aşamasında büyük bir titizlik ve özenle çalışmaktayız. Karşılıklı güven ve memnuniyet içinde kurulan ilişkilerin bizi başarıya götüreceğinin bilinciyle sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden ödün vermemekteyiz.

Şirketimiz tarafından Türkiye’nin birçok yerinde başarı ile tamamlanan projeler, solar sektöründe sağlam ve emin adımlarla ilerlememiz adına iyi birer referans niteliğindedir.

GES yatırımcılarımıza işin her aşamasında kaliteli hizmet sağlamaktayız.
VİDEOLAR

Generalsolar Enerji-2021'in İlk Yarısında 10 Çatı GES Projesi

Generalsolar Enerji-1700 KW'lık Kahramanmaraş ES Grup Projesi

Generalsolar Enerji-Bilken Yjumurta 2. Etap Devreye Alındı

DÖKÜMANLAR