Kazım Dirik Mahallesi Ankara Caddesi 296. Sokak No:8 Ofis 1 Blok D. 611 Folkart Time Bornova 35100 İzmir Türkiye
linkedin instagram facebook youtube

Fons Solar

Fons Solar, Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi sektöründe 10 yılı aşkın süredir edindiği tecrübeyi değerli yatırımcılarının projelerine aktarmak için kurulmuş bir teknoloji ve mühendislik şirketidir.

Sürdürülebilir enerji ve sürdürülebilir yaşam felsefesi ile çıktığımız yolculuğumuz her geçen yıl büyüyerek devam etmektedir.

Fons Solar, fotovoltaik sistemlerde Türkiye’nin öncü firmalarından IBT Solar ve Almanya’nın önemli Güneş Enerjisi firmalarından IBC Solar’ın çözüm ortaklığı ile 38 yıllık mühendislik tecrübesini sizlere sunmaktadır. Güneş enerjisi elektrik üretim projelerinizde güvenilir ürünler, güvenilir iş ortakları, kaliteli hizmet, yatırımcıların beklentilerine cevap verebilen profesyonel bir kadro ve bu bileşenlerin uyum içerisinde çalışmasını sağlayan yönetim anlayışı ile yanınızda yer almaktayız.

Her projede en üst düzeyde kalite anlayışını sunmak için takip ettiğimiz 5 ana noktamız;

1. Müşteri ihtiyaçlarının değeri ve müşterinin beklentilerinin karşılamak
2. Zamanında ve en üstün kalitede hizmetler sunmak
3. Verdiğimiz sözlere bağlı kalmak
4. Müşterilerimiz ile fırsatları paylaşmak
5. Müşterilerimiz ile birlikte kazanma stratejisini korumak

Ticari hedef ve beklentilerin ötesinde Fons Solar ailesi olarak, dünyamızı korumanın her yaştan her milletten insanın ortak paydası olduğuna inanıyoruz. Kurulan her güneş enerjisi santralinin sürdürülebilir bir geleceğe bizi bir adım daha yaklaştırdığının bilinci ve sorumluluğu ile yolculuğumuz devam ediyor.
VİDEOLAR

Fabrika Çatısında Güneş Enerjisi ile Elektrik Üretimi

Güneşten Elektrik Üretmeye Hemen Başlayın

DÖKÜMANLAR