Es Grup
  • İnşaat
  • https://www.esgroupturkey.com.tr/
  • Kahramanmaraş
Es Grup

Es Grup

1999 yılında İzmit’te bir aile şirketi olarak ticaret hayatına başlayan ES Group, kurulduğu günden bu yana attığı her adımda yarına bir katkı sağlamak için çalışmıştır. Günümüze kadar; inşaat, endüstri, denizcilik ve çevre sektörlerinde kendini göstererek bugünün saygın kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Sonuç odaklı çalışmanın önemini göz önünde tutarak ilerleyen ES Group, imzası bulunan her projede geleceğin resmini görerek hareket etmekte ve buna göre sorumluluk almaktadır. İşte bu nedenle bugün Türkiye’nin büyük firmaları da güç birliği için ES Group’u seçmektedir.

Çünkü Es Group; kağıt üzerindeki bir çizimi gerçeğe dönüştüren, konularına hakim, deneyimiyle, iş gücüyle ve finansmanıyla güçlü bir firma olmak için hiç durmadan çalışmaktadır. Sadece insanların değil, bir ülkenin hayatını değiştirebilecek fikirlerin güçlü ortağı, tüm projeleri şartlar ne olursa olsun sonuca ulaştıran bir güven kaynağı olarak “geleceğin sözü”nü verir.

ES GROUP; İstanbul, İzmit ve Aliağa’da ofisleri olmak üzere; 1000’in üzerinde çalışanı ile bulunduğu sektörlerde emin adımlarla ilerlemektedir.
DC Kurulu Güç
DC Kurulu Güç 1722
Devreye Alma Tarihi
Devreye Alma Tarihi 2021
Panel
Panel HT Solar
Inverter
Inverter Huawei
EPC
EPC Generalsolar Enerji