Maidan İş ve Yaşam Merkezi Eskişehir Yolu, Bilkent Kavşağı B Blok, 9.Kat No:92-94 Ankara Türkiye
linkedin twitter facebook youtube

ERL Solar Montaj Sistemleri

ERL Solar Montaj Sistemleri, sürekli sanayileşen ve genişleyen toplumumuzun, artan enerji gereksinimlerinin karşılanmasında en etkin yolun solar enerjiye yönelik yatırımlar olacağının fikrinden hareketle müşterileri için en ideal çözümler üretmek üzere yola çıkmıştır.

Erol Metal A.Ş’ nin çeyrek asrı aşkın süredir metale form verme serüveninde edindikleri sanayi tecrübesini ERL Solar Montaj Sistemleri bünyesinde; müşterileri, çalışanları, tedarikçileri ve diğer paydaşlarla beraber daha da ileriye taşımak istiyor. ERL Solar Montaj Sistemleri, üretim yeteneğini sadece solar montaj sistemleri üzerine yoğunlaşlaştırmış; dinamik, etkin, hedef odaklı Ankara Merkezli, anahtar teslimi solar montaj sistemleri üreticisi ve uygulayıcısıdır.

Yenilikçi fikirler, enerjik çözümler ERL Solar Montaj Sistemleri’nin temel yaklaşımını oluştumaktadır. Solar Montaj Sistemleri, müşterilerinin tüm süreçlerde kalite, hız, yüksek verimlilik elde edeceğinden emin bir şekilde çalışmaktadır. Bu minvalde, Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 alanda, günlük 3 MW üretim kapasitesitesiyle Türkiye’nin en büyük solar montaj profili üretim hatlarını C Profil A.Ş adı altında hizmete açmıştır.

Yenilikçi fikirlerinde sınır olmayan ERL, zorlu arazi koşulları ve en azami yükler altında bile müşterileri için en uygun çözümü sunmaktadır. Bunu sağlayabilmek için alanında etkin uzman çalışanları ile müşterilerine en optimum çözümü en düşük maliyetle ve yüksek kalite bilinciyle sunmaya hazırdır.

Kuruluşundan bugüne yurt genelinde 400 MW üzerinde ERL Solar Montaj Sistemleri ile fotovoltaik güneş Enerji santrali tesis edilmiştir.

İhtiyaçlarınıza uygun sistemler için saha keşfi, analizler ve bu analizler neticesinde detaylı bir fizibilite ve akabinde projelendirme, tedarik, uygulama/entegrasyon çalışmalarıyla sürdürülebilir projeler için ERL ile irtibata geçebilirsiniz.
VİDEOLAR

ERL-24 MW Akfen Lisanslı GES/ Konya-Ereğli

ERL-Nevşehir 9 MW GES

ERL-6,576 MW Bademağacı GES

DÖKÜMANLAR