Sümer Mh. 2482/2 Sk. Sky City B Blok No: 4/1/21 Merkezefendi 20150 Denizli Türkiye
linkedin instagram twitter facebook youtube

Erikoğlu SunSystem

Enerji ihtiyacını karşılamaya yönelik kaynakların yakın gelecekte tükenecek olması gerçeğiyle, sürdürülebilir/yenilenebilir enerjiyi kullanılabilir kaynaklarımız arasında en üst sıraya taşımak ve gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakabilmek adına 2006 yılından beri tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Biz, hayat devam ettiği sürece faydalanabileceğimiz, dünya üzerindeki hiçbir canlıya zarar vermeyen bu sonsuz kaynağı, yoğun araştırmalarımızın sonucunda edindiğimiz bilgilerle işliyor; geleceğimizin tüketilmemesi için çaba gösteriyoruz.

Türkiye’nin 16. en büyük firması Er-Bakırın sahibi olan “Erikoğlu Yatırım Holding”in sanayi alanındaki 76 yıllık tecrübesi ışığında, 2012 yılında İtalyan Sunsystem firması ortaklığıyla faaliyetlerimize başlayan bizler, ön tasarım, tasarım, belge akışının yönetimi, malzemelerin seçimi ve satın alınması, kurulum, uzaktan kontrol, bakım ve diğer satış sonrası servisler gibi PV sistemin yaşam döngüsünü oluşturan tüm aşamaları yönetme bilgisine ve deneyimine sahip olarak güneşten “temiz enerji” üretiyoruz.

Doğal kaynaklara yönelik yatırımları güvenilir ve kaliteli bir biçimde yaparak ekonomiye katkıda bulunma misyonu ile sürekli gelişiyor; yerli ve yabancı ortaklığa açık, inovasyon ve yeni teknolojilerin topluma, doğaya ve ekonomiye yararlı olması adına çalışan referans bir firma olma vizyonuyla varlığımızı sürdürüyoruz.
VİDEOLAR

Erikoğlu Sunsystem-Tanıtım Filmi

Erikoğlu Sunsystem-Ordu Tekstil GES/Çerkezköy

Erikoğlu Sunsystem-Rateks Tekstil GES/Denizli

DÖKÜMANLAR