Erat Ayakkabı
  • İmalat
  • http://www.eratsport.com/
  • Gaziantep
Erat Ayakkabı

Erat Ayakkabı

Bünyesinde yer alan Pu., Eva Enjeksiyon, Pvc Enjeksiyon Makineleri ve Monte Üretim Tesisinde "SONIMIX" markası ile yılda 3 milyon çift üretim yaparak ürünlerini Libya, Dubai, Irak, Lübnan, Moldova ve Azerbaycan olmak üzere ihraç yapmaktadır. Yaygın bayi ağı ile de Türkiye'nin hemen hemen tüm bölgelerinde yerini almıştır.

Sektörün ve teknolojinin sürekli değişim içinde olması ve yenilikçiliğin bu sektör için büyük anlam taşıması göz önünde bulundurdukları bir çok etkenin başında gelmekteydi. Dolayısıyla iyi bir ekip çalışmasıyla başarıya giden yola bir adım daha atılmış olacaktı. Bunun üzerine İtalya'da eğitim alan moda tasarımcısı ve AR-GE ekibi bu değişikliklere ayak uydurabilen firmalar arasına girmelerinde ve sektöre hak ettiği değeri kazandırabilmelerinde büyük rol oynamıştır.

Erat Ayakkabıcılık, kaliteden ödün vermeden ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda en iyi şekilde temsil etmeye çalışmakta, yıllara dayanan tecrübelerine "başarının sırrı dürüstlüktür" şeklinde ekleme yaparak, "25 yıldır seninle yürüyorum" sloganıyla daha bir çok başarıya imza atmayı hedeflemektedir.
DC Kurulu Güç
DC Kurulu Güç 777
Devreye Alma Tarihi
Devreye Alma Tarihi 2021
Panel
Panel HT Solar
Inverter
Inverter Huawei
EPC
EPC Generalsolar Enerji