Çamlıca İş Merkezi Ünalan Mahallesi Ayazma Caddesi B1 Blok Üsküdar 34700 İstanbul Türkiye
linkedin instagram youtube

Enspire

Enspire Kreatif Enerji Çözümleri, İş Ortağı olan ESCO'larla birlikte Performansa Dayalı Sözleşmeler gerçekleştirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarını merkeze alan bir yaklaşım üzerine kurulmuştur. Günün koşullarına uyabilen uzun süreli işbirliklerini hayata geçirmektedir.

Aynı zamanda Enspire Kreatif Enerji Çözümleri, enerji verimli ürün ve sistemleri sağlayan Çözüm Sağlayıcılarıyla birlikte büyük bir işbirliği platformu oluşturmayı amaçlıyor.

Performansa Dayalı Sözleşmeler, enerji verimliliği projelerinin hayata geçmesini kolaylaştırır. Büyük veya küçük ölçekli, özel veya kamu, sanayi, ticari bina veya konut fark etmeksizin tüm projelerde performansa dayalı sözleşmeler finansal açıdan kaynak artırımı sağlar, geleceğe daha temiz ve yaşanabilir bir çevre bırakılmasına yardımcı olur.

İçinde bulunduğumuz pandemi döneminin yarattığı küresel krizin etkilerini azaltacak en büyük hamle tasarruf etmek olacaktır. Harcamalarda en büyük payın enerji olduğu düşünülünce krizin etkisini hafifletmede enerji dönüşümünün rolü daha büyük önem kazanıyor.
VİDEOLAR

Enspire Kreatif Enerji Çözümleri

DÖKÜMANLAR