Kazımdirik, 372/16. Sk. No:7, Bornova 35100 İzmir Türkiye
linkedin twitter youtube

Enerparc

Enerparc AG, merkezi Hamburg, Almanya’da bulunan, uluslararası ticarete yönelmiş ve dinamik şekilde büyümekte olan bir firmadır. Yönetim ve ekip olarak Enerparc, yıllardır devam eden güneş enerjisi evrimine başarıyla öncülük etmeyi sürdürmektedir. Güneş enerjisi sektörüne öncülük eden Almanya başta olmak üzere bütün Avrupa’da, Amerika’da ve Asya’da 1.700 Megawatt’ın üzerinde santral kurulumu firmamızın ortak deneyiminin kanıtıdır.

Hızlı, esnek fotovoltaik uzmanlarıyla ve sektörde tanınmış sistem kurulum, analiz ve güvenlik partner ağıyla, Enerparc 1MW ve daha yüksek güçte güneş enerjisi santrallerinin kurulumu ve karlı bir işletmesi için bütün servisleri sunmaktadır.

Ana yüklenici olarak, sadece PV sistemlerinin mühendislik, tedarik, ve kurulumunu gerçekleştirmekle kalmıyor, bununla birlikte zamanında anahtar teslim projeler sağlıyoruz.

Mühendislik olarak, projenin bütün fazlarında, yatırımcının yararını gözetleyerek profesyonel ve bağımsız danışmanlık sağlayarak, yatırımcının ortağı olarak davranmaktayız.

Teknik danışman olarak, fizibilite çalışmaları, teknik durum analizi raporları, sistem dizaynı sağlamakla beraber kurulum sürecinin sorumluluğunu üstlenmekte ve kalite temini gerçekleştirmektiyiz.

İşletme ve Bakım servisi sağlıyıcısı olarak, sadece ticari ve teknik yönetim servis vermekle kalmayıp, aynı zamanda sistem görünteleme ve bakımını gerçekleştirmekteyiz.

Belirtilen iş alanlarında uzmanlaşmış ve yenilenebilir enerji konusunda kesin olarak güven, üstün kalite ve uzun süreli başarıya inanan proje yöneticilerimiz, mühendislerimiz ve sistem tasarımcılarımız güneş enerjisine yeni standartlar koymayı heyecanla beklemektedir.
VİDEOLAR

Enerparc/Oz Energy-İzmir Peksan & Pks Güneş Enerjisi Santrali

Enerparc/Oz Energy-Konsept Animasyon Video

Enerparc/Oz Energy Tanıtım Videosu

DÖKÜMANLAR