3. Organize Sanayi Bölgesi Evrenköy Caddesi 3. Sokak No:5 Selçuklu 42100 Konya Türkiye
linkedin instagram youtube

Endüstriyel Elektrik Elektronik

1988 yılında faaliyete başlayan şirketimiz 230 uzman personeli ile ülkemizin ve dünyanın ihtiyaç duyduğu alanlarda teknoloji, otomasyon enerji üretimi ve tasarrufu çözümleri sunmaktadır. Üretiminin %65’ini ihraç eden ENDÜSTRİYEL, bugüne kadar 65 ülkeye ulaşmış ve ülkemiz sınırları dışına taşarak sektöründe başarılı projelere imza atmıştır.
ENDÜSTRİYEL’in ARGE ve tasarım üzerine kurguladığı müşteri odaklı kalite anlayışı, uluslararası gözetim kuruluşları tarafından da sürekli olarak denetlenmektedir. TSE, CE, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, Ghost ve Tip Test standartlarını bünyesinde yaşama geçirmiş olan İşletmemiz, yatırımı devam eden 85.000 m2’lik alanda, uluslararası boyuttaki bir iş birliği için ISO 16949 normlarına göre yapılanmasını devam ettirmektedir.

Yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak özellikle ülkemizde ve farklı coğrafyalarda rasyonel, ekonomik ve çevresel yatırımlar yaparak dünyamızı daha yaşanabilir hale getirmek ve yenilenebilir enerji kaynaklarını en iyi şekilde topluma kazandırmak için yenilikçi yaklaşımlar ve çözümler ile çalışıyoruz.

Endüstriyel ailesi olarak temiz ve verimli enerji sunmak için yenilikçi güneş enerjisi teknolojisini doğanın en bol kaynağıyla birleştiriyoruz. Amaç, yaşamlarımızda yeşil enerjinin kullanım oranını artırmaktır.

ARGE ve tasarım üzerine kurgulanan müşteri odaklı kalite anlayışı uluslararası akreditasyon zincirinde bulunan tarafsız gözetim kuruluşları tarafından da sürekli olarak denetlenmektedir. TSE, TUV, IEC61730, IEC61215, CE, ISO9001, OHSAS18001, ISO14001 ve Tip Test standartlarını bünyesinde yaşama geçirmiş olan işletmemiz, yatırımı planlanan uluslararası boyuttaki iş birlikleri için UL normlarına göre de yapılanmasını devam ettirmektedir.
VİDEOLAR

Endüstriyel Elektrik-Tanıtım Filmi

Endüstriyel Elektrik Elektronik

HABERLER