Cumhuriyet
  • Toptan ve Perakende Ticaret
  • http://www.cumhuriyetsucuklari.com.tr/
  • Afyonkarahisar
Cumhuriyet

Cumhuriyet

Afyonkarahisar eşrafının tanınmış kasaplarından merhum Kasap Kara Mehmet 1920’li yıllarda yeni açtığı kasap dükkanının ismini, o döneme has duygularla “Cumhuriyet” koyar.

Cumhuriyet Kasabı, Afyonkarahisarlıların et ihtiyacını karşılarken Kara Mehmet’in özenle hazırladığı sucukta, oldukça leziz bir formül ortaya çıkar. Kara Mehmet’in yaptığı sucukların namı önce Afyonkarahisar’da, zaman geçtikçe de tüm Türkiye’ye yayılır. Cumhuriyet Sucukları artık tartışılmaz bir lezzet haline gelmiştir.

Kasap Kara Mehmet vefat ettikten sonra, oğulları Ahmet ve Ömer Kocaşaban kardeşler Cumhuriyet sucuklarının markalaşma sürecinde gecelerini gündüzlerine katarak hem Afyonkarahisar sucuğunu, hem de Cumhuriyet markasını gönüllere yerleştirirler.

Türkiye’nin dört bir yanında satışı gerçekleştirilen Cumhuriyet Sucukları, aynı zamanda günde binlerce aracın geçiş yaptığı Afyonkarahisar’ın da başlıca hediyelik ürünlerinden birisi olmuştur.

Gelişen teknoloji sayesinde Türkiye ve Dünya standartlarına uygun bir üretim yapısı bulunan Cumhuriyet Sucukları markası neredeyse bir asırdır gelenekselleşmiş lezzetinden asla taviz vermemiştir. Kurulduğu günden bu yana et ve baharat kalitesini, Kasap Kara Mehmet’in bulduğu o eşsiz tarifi ve kalitesini asla değiştirmeyen Cumhuriyet Sucukları, Afyonkarahisar’ın iftihar kaynağı olarak gösterilen markaların başında gelmektedir.
DC Kurulu Güç
DC Kurulu Güç 730
Devreye Alma Tarihi
Devreye Alma Tarihi 2015
Panel
Panel STR
Inverter
Inverter ABB
EPC
EPC Generalsolar Enerji