Seba Office Boulevard Ayazağa Mh. Mimar Sinan Sk. No:21 D Blok, Kat:11 D:78, Sarıyer 34485 İstanbul Türkiye
linkedin twitter

Citus Power

2013 yılında yatırımcı ve proje geliştirici kimliği ile atıldığımız yenilenebilir enerji sektöründe bugüne kadar 550MW’dan fazla proje geliştirme/yatırım, EPC ve işletme tecrübemizle 8 ülkede faaliyet gösteriyoruz.

Yenilenebilir enerji yatırımcılarına değer zincirinin başından sonuna kadar proje geliştirme, finansman, yatırım, anahtar-teslim kurulum (EPC), bakım/onarım ve işletme hizmetlerini uzman ve tecrübeli ekibimiz, kuvvetli finansal yapımızla sunuyoruz.

Anahtar-teslim kurulum (EPC) hizmeti vermeye öncelikle kendi proje ve yatırımlarından edindiği tecrübeyle adım atan ender firmalardanız. Hem kendimizin hem de müşterilerimizin projelerinde tasarım, mühendislik, ekipman seçimi ve kurulumları adımlarını bugüne kadar kendi yatırımlarımızda edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak özenle kurguluyor ve hayata geçiriyoruz.

Yapılan yatırımların hatasız, güvenilir, doğru dizaynla, işletme döneminde de baş ağrıtmayacak şekilde yapılması gerektiğini tecrübe etmiş bir firma olarak anahtar-teslim kurulum (EPC) gerçekleştiriyor, aynı yaklaşım ile inşaat sonrası bakım, onarım ve işletme hizmetleri veriyoruz.
VİDEOLAR

Citus Power Ventis GES 8.78MW

DÖKÜMANLAR
HABERLER