Dünya Ticaret Merkezi, Tahran Cad. No: 30 Kat:11 No: 1106 06700 Kavaklıdere 06700  Ankara Türkiye
linkedin instagram twitter facebook youtube

Asunim

2012 yılında, “Grup Asunim” bünyesinde faaliyetlerine başlayan Asunim Türkiye; PV güneş enerjisi alanında lisanslı ve lisanssız güneş parkları ve çatı üstü sistemler için;
- Yatırım Danışmanlığı
- Uygun Teknolojinin Seçilmesi
- Sistem Planlama
- Fizibilite Hesaplamaları
- Altyapı ve Arazi Değerlendirme
- Ölçülendirme
- Proje Geliştirme ve Mühendislik
- Dosya Hazırlama ve Başvuru Takibi
- Finansal Destek Hizmetleri
- Ürün Tedariki
- Kurulum
- Devreye Alma
- Sistem Test Ve Onayı
- İşletme ve Bakim
- Güvenlik
olmak üzere “anahtar teslim sistem kurulum (EPC) hizmeti” vermektedir.

Asunim Türkiye; 1MW altı ve üstü her boyuttaki güneş enerji santrali için müşteriye özel çözümler tasarlar ve bölgesel özellikleri dikkate alarak müşterilerinin yatırımlarını güvenli hale getirir. Asunim, yılların verdiği tecrübe ile tüm tedarik zincirini kendi bünyesinde birleştirir ve dünyanın farklı noktalarında görev alan uluslararası ekibinin verdiği profesyonel lojistik ve teknik destekle yatırımcılarına ve projelerine katma değer sağlar.

Asunim; globalde 950 MW’lara varan tedarik ve kurulumun altına imza atmasında yanında olan; kalitesini ispatlamış ve sektörde kabul görmüş üreticiler ile çalışmaktadır. Bu üreticiler; işçilik kalitesi, üstün tasarım, rekabetçi fiyatlandırma, zamanında teslimat, satış sonrası destek ve ar-ge özellikleri ile kendi alanlarında en iyi olduklarını kanıtlamışlardır. Son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Asunim Ankara, Kayseri (Türkiye), Selanik(Yunanistan), Antwerp(Belçika), Valencia(İspanya) ve Faro(Portekiz)’da bulunan depoları aracılığı ile müşterilerine esnek, ekonomik ve hızlı çözümler üretmektedir.
VİDEOLAR

Asunim Türkiye Tanıtım Filmi

Asunim Hibrit Enerji Santralleri

Asunim Referans Videosu