Aslankaya Kimya
  • İmalat
  • https://www.aslankayakimya.com/
  • Gaziantep
Aslankaya Kimya

Aslankaya Kimya

Şirketimiz 1990 yılında Abdulkerim ARSLAN ve kardeşlerinin iştiraki ile kurulmuştur. 30 yılı aşkın süredir inşaattan lojistiğe, demir çelikten tekstile çelik dökümden enerjiye birçok farklı sektörde hizmet veren şirketimiz, 2016 yılında bünyesinde Evissa, Winex, Evila, Rojex gibi markalarının da araların da bulunduğu; Türkiye’nin en büyük katı sabun, sabun makarnası ve gliserin üretim tesislerinden biri olan Aslankaya Kimya ve Sağlık Ürünleri San. A.Ş.’nin de katılmasıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Katı sabun, ıslak mendil gibi kişisel bakım ürünlerinden sabun makarnası ve gliserin gibi endüstriyel ürünlere 450'den fazla ürün çeşidi bulunan Aslankaya Kimya, gelecek kuşaklara daha temiz ve yaşanabilir bir çevre bırakmak için doğal kaynaklara ve ekolojik sisteme duyarlı, çevre yönetim sistemi kriterlerine uygun üretim yapmaktadır. Bu özellikleri ile "çevre dostu" üretim yapan şirketler arasında yer almaktadır.

Aslankaya Kimya alanında uzmanlaşmış personellerle yaptığı işbirliği ile malzeme giriş-kalite kontrollerinden ürünlerin sevk edilebilir haline gelmesine kadar her türlü uluslararası kalite standardında yerinde kalite sağlayarak müşteri memnuniyetini öne çıkarmaktadır.
DC Kurulu Güç
DC Kurulu Güç 2400
Devreye Alma Tarihi
Devreye Alma Tarihi 2020
Panel
Panel HT Solar
Inverter
Inverter SolarEdge
EPC
EPC Generalsolar Enerji