Kayışdağı Cad. Barış Sk. No:2 Meriç Plaza Kat:4 D:3 34750 K.Bakkalköy, Ataşehir 34750 İstanbul Türkiye
linkedin twitter facebook

Altensis

Türkiye’nin lider sürdürülebilirlik firması Altensis, çalıştığı projelere ve müşterilerine ulusal ve uluslararası sürdürülebilirliğe dair tüm kriterleri en uygun şekilde entegre edebilmek adına bünyesindeki uzmanlarla tam kapsamlı çözümler sunar.

Türkiye’de yeşil binalar konusunda tam zamanlı hizmet veren ilk firma olan Altensis, tamamladığı birçok proje , yurtiçi/yurtdışı tecrübesi ve verdiği hizmetlerin kapsamıyla gayrimenkul sektöründe farklılaşmıştır. Tamamladığı ve devam eden toplam 100’den fazla proje ile yeşil binalar ve değerlendirme sistemleri (LEED, BREEAM, EDGE) konusunda Türkiye’nin en tecrübeli firması konumunda olan Altensis, Türkiye’deki yeşil bina sertifikası almış veya aday gayrimenkul projelerinin büyük çoğunluğunda danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Altensis ayrıca, yetkilendirilmiş enerji verimliliği danışmanlık firması (EVD) olarak enerji yöneticiliği, Enerji Kimlik Belgesi verilmesi ve verimlilik arttırıcı projelerin tasarımı ve uygulanması gibi hizmetler vermektedir.

Yine kurmuş olduğu Sürdürülebilirlik Departmanı kapsamında ürün ve kurumsal sürdürülebilirlik konularında, Yaşam Döngüsü Analizi (LCA), Çevre Etki Beyanları (EPD), Sürdürülebilirlik Raporlaması ve Karbon yönetimi gibi hizmetler vermektedir.
VİDEOLAR

SolarSohbet-Emre Ilıcalı-Altensis/Voltrun

Solar Çatı Çalıştayı | Emre Ilıcalı (Altensis)

Altensis Tanıtım

DÖKÜMANLAR